MECHANIK MASZYN

Miejsce pracy: Ciemne, ul. Wołomińska 125

Nasze wymagania:

  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych
  • mile widziane wyksztalcenie techniczne ( mechanik / elektromechanik)
  • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość mechaniki maszyn
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie i dyspozycyjność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Twój zakres obowiązków:

  • Praca w przedsiębiorstwie produkcji ciastek polegająca na czynnym udziale w zapewnienia ciągłości utrzymania ruchu maszyn / urządzeń / instalacji technicznych poprzez wykonywanie konserwacji, przeglądów, remontów, usuwaniu awarii
  • Podejmowanie działań zapobiegawczych w celu wyeliminowanie przyczyn niesprawności maszyn / urządzeń / instalacji technicznych

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat
  • Bezpłatny parking dla pracowników
  • Paczki świąteczne
  • Rabaty na produkty i usługi firmowe
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Wyślij CV na adres praca@tago.com.pl, w tytule wpisz stanowisko, na które aplikujesz.
Złożenie aplikacji oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Kalendarz rekrutacji:

Proces rekrutacyjny

Etap 1

analizujemy i oceniamy aplikacje kandydatów

Etap 2

wybrane osoby zapraszamy na wstepną rozmowę kwalifikacyjną do siedziby firmy w Ciemnem lub spotkamy się online

Etap 3

o wynikach rekrutacji informujemy telefonicznie lub mailowo

Jeśli poszukujesz pracy na innym stanowisku, skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na adres: praca@tago.com.pl

KLAUZULA INFORMACYJNA W PROCESIE REKRUTACJI

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego RODO informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gołębiewski Holding sp. z o.o., z siedzibą w Ciemne ul. Wołomińska 125 Podstawa przetwarzania danych – zgoda kandydata. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko podane w ogłoszeniu.
Dane kandydatów mogą być przetwarzane do 3 miesiącach od zakończenia rekrutacji. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym, z wyjątkiem przypadków przewidzianych przepisami prawa. Kandydaci do pracy posiadają prawo żądania od Administratora Danych dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania oraz - z zastrzeżeniem przepisów prawa - usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
Kontakt w sprawie danych osobowych: iod@golebiewski.pl